Apie kalvę

Baltų Kalvė – tai nedidelės kūrybinės dirbtuvės įsikūrusios pajūryje, Klaipėdos mieste. Būtent čia gimsta unikalūs, jėga alsuojantys, rankų darbo dirbiniai.
Dirbtuvėse dirba trys profesionalūs metalo meistrai / menininkai, įgiję aukštąjį išsilavinimą Vilniaus Dailės Akademijoje bei dizaineris, turintis Vilniaus Dailės Akademijos dizaino magistro laipsnį. „Esame profesionalai, turintys didelę patirtį metalo apdirbimo srityje“.
Projektavime taikomos naujausios kompiuterinės technologijos ir klasikinis eskizavimas, tad Jums bus sukuriamas unikalus ir individualus projektas ar įgyvendinama Jūsų asmeninė vizija. Nuo piešinio popieriaus lape iki galutinio projekto įgyvendinimo Jūsų interjere ar eksterjere. Lankstus bendradarbiavimas su užsakovu viso kūrybinio proceso metu leis Jums gauti norimą rezultatą.
Meistrų gaminiuose derinama kalvystė su bronzos liejiniais, žalvario, vario detalėmis, medžiu, akmeniu ir t. t. Bendradarbiaujame su pajūrio skulptoriumi Svajūnu Jurkum. Todėl galime suprojektuoti ir įgyventinti, bet kokią jūsų įdėją.
Atliekami interjero projektavimo darbai, lauko pavėsinių projektavimas ir gamyba, gaminami laiptai, laiptų turėklai bei įvairiausi baldai.
Tradicinio amato derinimas su profesionaliu dizainu, ypač aukšta gaminio kokybė, kruopštus projektavimas bei gamyba – tai išskirtinis Baltų Kalvės bruožas.