Paslaugos

Laiptų turėklai

Lauko ir vidaus laiptų turėklai

Lauko turėklų, lauko laiptinių, balkonų, prancūziškų balkonėlių, terasos balkonų gamyba. Lauko turėklus ir balkonus gaminame iš juodo metalo ir nerūdijančio plieno.  Juodo metalo gaminius dengiame specialiu antikoroziniu gruntu ir dviem sluoksniais dažų. Prieš gruntuojant metalo paviršių paruošiame mechaniškai ir specialiomis cheminėmis medžiagomis. Mūsų dažymo procesas ir naudojamos medžiagos užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo rūdžių ir atsparumą smūgiams bei įbrėžimams. Naudojame tik geriausias dažymo priemones ir medžiagas. Esant būtinybei ir  poreikiui gaminius cinkuojame.

Vidaus laiptų turėklų gamybai naudojamos įvairios medžiagos, juodas kaltinis metalas, medis, žalvaris, bronza, varis ir nerūdyjantis plienas. Mūsų profesionalumas ir patirtis leidžia optimaliai išnaudoti medžiagų savybes ir sukurti gražiai atrodančius laiptų turėklus, kurie bus ne tik funkcionalūs, saugūs, bet ir puoš jūsų interjerą. Turėklų gamyba pradedame nuo užsakovo vizijos analizavimo ir projekto eskizavimo. Eskizą deriname su užsakovu, ieškome tinkamiausio sprendimo ir įgyvendiname jį.

Projektuojame ir gaminame metalines laiptų konstrukcijas. Metalinė laiptų konstrukcija yra ilgaamžė, lengvai eksplotuojama, ergonomiška ir graži.
Galime pagaminti šias laiptų konstrukcijas:
Tiesūs, linijiniai laiptai
Laiptai sudarantys “L” raidės formą
“U” formos laiptai
Sraigtiniai laiptai
laiptu tureklai

Paslaugos